ERA uspořádala mezinárodní workshop o možnostech individuální péče

Evropská rozvojová agentura uspořádala dne 13. a 14. ledna 2014 v rámci projektu „Soudobé trendy a sociální inovace v oblasti dlouhodobé a přímé péče“ (CZ.1.04/5.1.01/77.00188), který je spolufinancován z prostředku ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR, mezinárodní workshop na téma sociálních inovací a možností individuální péče.

K hlavním cílům dvoudenního workshopu patřilo informování účastníků o možnostech a metodách poskytování individuální péče, spolu s výměnou názorů týkajících se této oblasti. Workshop byl tematicky zaměřen na přenos zkušeností a inovací v oblasti sociální péče.

Klíčovým tématem prvního dne bylo poukázat na možnosti individuální péče a sociální inovace. Celého programu se kromě partnerů projektu zúčastnili také poskytovatelé sociálních služeb a neziskových organizací z České republiky.

Kompletní zprávu o dvoudenním workshopu naleznete zde.logo

Fotografie z akce jsou k dispozici zde.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/13692/virtual/www/domains/inovativne.eracr.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Komentáře jsou zakázány.