Mezinárodní workshop na téma individuální péče

Evropská rozvojová agentura pořádá v rámci projektu „Soudobé trendy a sociální inovace v oblasti dlouhodobé a přímé péče“ (CZ.1.04/5.1.01/77.00188) workshop na téma „Možnosti individuální péče a sociální inovace“, který se za účasti mezinárodních partnerů uskuteční ve dnech 13.-14. ledna 2014.

Dne 13. ledna proběhne workshop v prostředí Domova Sue Ryder na Praze 4. V průběhu dne budeme hovořit o nových možnostech v oblasti individuální péče. Na semináři vystoupí zahraniční experti s příspěvky a příklady sociálních inovací v této oblasti. Prostor bude věnován příspěvku na péči či novým formám péče o osobu blízkou. Na akci budou kromě přístupů aplikovaných v zahraničí představeny také české příklady.

Akce se mohou účastnit zástupci poskytovatelů sociálních služeb a neziskových organizací. Workshop bude tlumočen z anglického do českého jazyka a naopak.

Vstup na workshop je bezplatný. Předběžný program na 13. ledna je k dispozici zde. Na akci se prosím registrujte vyplněním krátkého registračního formuláře zde.

Dne 14. ledna 2014 navštíví partneři projektu prostory Ústavu sociálních služeb Praha 4. Jedná se o uzavřený program partnerů projektu.

V případě jakýchkoliv dotazů se obracejte na koordinátorku projektu Kateřinu Svobodovou emailem na: katerina.svobodova@eracr.cz


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/13692/virtual/www/domains/inovativne.eracr.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Komentáře jsou zakázány.