Mezinárodní workshop „Sociální inovace a rozvoj lidských zdrojů v dlouhodobé péči“

Ve dnech 15 – 16. října 2013 organizuje Evropská rozvojová agentura mezinárodní workshop na téma lidských zdrojů v dlouhodobé péči. Workshop je pořádán v rámci projektu  „Soudobé trendy a sociální inovace v oblasti dlouhodobé a přímé péče“, který je spolufinancován z ESF prostřednictvím operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.

Workshop se uskuteční v prostorách Hotelu Fortuna City na Praze 10 a účastnit se ho budou partneři projektu z Velké Británie, Polska a Bulharska. Akce je určena především pro poskytovatele sociálních služeb a pro pečující osoby. V rámci workshopu budeme hovořit o přístupech v oblasti lidských zdrojů aplikovaných v zahraničí a jednotlivých aspektech spojených s péčí o klienty. Zároveň bude diskuse vedena na oblast dalšího vzdělávání a na bližší vztahy mezi pacienty a pečovateli.

Pozvánku s předběžným programem naleznete zde. Registrovat na akci se můžete vyplněním krátkého registračního formuláře.

Workshop bude konsekutivně tlumočen z anglického/českého do českého/anglického jazyka. Účast na akci je bezplatná.

V případě jakýchkoliv dotazů se prosím neváhejte obrátit na koordinátorku projektu Kateřinu Svobodovou na e-mailu katerina.svobodova(at)eracr.cz.

Komentáře jsou zakázány.