Zveme Vás na závěrečnou konferenci projektu. Přijďte do Akademie věd dne 8. září 2014!

Dne 8. září 2014 se v prostorách historického sálu číslo 206 Akademie věd České republiky uskuteční závěrečná konference projektu „Soudobé trendy a sociální inovace v oblasti dlouhodobé a přímé péče“ (CZ.1.04/5.1.01/77.00188). Konference formálně zakončí dvouletý mezinárodní projekt financovaný z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.

Na konferenci vystoupí se svými příspěvky všichni zástupci partnerů projektu, tedy zástupci 3 českých organizací a 3 mezinárodních organizací a experti ze sociální sféry. Na konferenci bude představena metodika projektu Soudobé trendy a sociální inovace v oblasti dlouhodobé a přímé péče a projekt bude zhodnocen a ukončen.

Konference je otevřena všem zástupcům z řad poskytovatelů sociálních služeb, neziskových organizací, příspěvkových organizací, pečujícím osobám a zástupcům samosprávných celků. Konference je určena pro 70 osob a vstup je bezplatný.

Předběžný program konference naleznete zde. Registrace na konferenci jsou možné zde.

Těšíme se na viděnou!


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/13692/virtual/www/domains/inovativne.eracr.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Komentáře jsou zakázány.