Poslední projektový seminář! Tentokráte na téma medializace sociálních inovací

V úterý dne 2. září 2014 se v prostorách hotelu Fortuna City na Praze 10 uskuteční poslední ze 14 diseminačních seminářů projektu „Soudobé trendy a sociální inovace v oblasti dlouhodobé a přímé péče“. Seminář se bude věnovat tématu medializace a šíření informací o sociálních inovacích a bude přístupný všem zájemcům o tuto problematiku, zejména zástupcům neziskových a příspěvkových organizací a organizací poskytujících sociální služby.

Seminář bude zaměřen na problematiku medializace sociálních inovací a jejích možností. Cílem semináře je představit možné způsoby šíření inovativních myšlenek mezi veřejnost. Prostor bude na semináři věnován teoretickým konceptům i praktickým příkladům.

Seminář začíná v 9:00 a vstup na akci je bezplatný. Pozvánku na seminář s předběžným programem naleznete zde. Registrovat na akci je možné se zde.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/13692/virtual/www/domains/inovativne.eracr.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Komentáře jsou zakázány.