Připravujeme druhý prázdninový seminář na téma možností dlouhodobé péče!

Druhý prázdninový seminář, který se v rámci projektu „Soudobé trendy a sociální inovace v oblasti dlouhodobé a přímé péče“ (CZ.1.04/5.1.01/77.00188) uskuteční, se bude věnovat tématu péče o blízkého člověka. Seminář nese podtitul  „Možnosti dlouhodobé a přímé péče – pozice České republiky v Evropské unii“ a jeho realizace bude financována prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.

Seminář se koná ve středu 13. srpna 2014 v sociálním podniku Café Therapy na adrese Školská 30, Praha 1.

Seminář se bude věnovat problematice dlouhodobé a přímé péče v České republice a bude zaměřen primárně na péči rodinnou a komunitní. Cílem semináře je zhodnotit současnou nabídku služeb dlouhodobé a přímé péče v České republice v porovnání s praxí v Evropské unii a nastínit potenciály pro její budoucí vývoj. Prostor bude na semináři věnován teoretickým konceptům i praktickým příkladům použití dlouhodobé a přímé péče.

Seminář je primárně určen pečujícím osobám a zástupcům poskytovatelů sociálních služeb.

Pozvánku na seminář s předběžným programem naleznete zde.logo Registrovat se na seminář je možné zde. Registrace byly z kapacitních důvodů již uzavřeny.

Účast na semináři je bezplatná. V případě jakýchkoliv otázek prosím neváhejte kontaktovat koordinátorku projektu a semináře na adrese katerina.svobodova@eracr.cz.

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/13692/virtual/www/domains/inovativne.eracr.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Komentáře jsou zakázány.