Prázdninový seminář o sociálních podnicích

Evropská rozvojová agentura pořádá během letních prázdnin dva odborné semináře. První z nich se uskuteční dne 16. července 2014 v Domu národnostních menšin na Praze 2 na téma sociálních podniků. Seminář se uskuteční v rámci projektu „Soudobé trendy a sociální inovace v oblasti dlouhodobé a přímé péče v ČR“ (CZ.1.04/5.1.01/77.00188), který je financován z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.

Seminář s podtitulem „Sociální podniky a jejich prospěšnost pro místní komunitu: spolupráce s místní samosprávou“ bude zaměřen na problematiku sociálních podniků a jejich spolupráci s místní samosprávou. Seminář je určen zejména zástupcům sociálních podniků a zástupcům úřadů samosprávných celků a městských částí. Cílem je informovat účastníky o možnostech prospěšnosti sociálních podniků pro místní komunity především prostřednictvím užší spolupráce s úřady, městskými částmi a o možnostech jejich rozvoje do budoucna.

Pozvánku na seminář s předběžným programem naleznete zde. Registrovat se na seminář je možné zde.

Účast na semináři je bezplatná. V případě jakýchkoliv otázek prosím neváhejte kontaktovat koordinátorku projektu a semináře na adrese katerina.svobodova@eracr.cz.

Komentáře jsou zakázány.