Mezinárodní workshop o použití ICT v sociálních službách

Evropská rozvojová agentura pořádá v rámci projektu „Soudobé trendy a sociální inovace v oblasti dlouhodobé a přímé péče“ (CZ.1.04/5.1.01/77.00188) workshop na téma „ICT v dlouhodobé péči“, který se za účasti mezinárodních partnerů uskuteční ve dnech 8.-9. dubna 2014.

Dne 8. dubna proběhne workshop v prostředí Života 90 na Praze 1. V průběhu dne budeme hovořit o možnostech využití informačních technologií v dlouhodobé péči. Na semináři vystoupí zahraniční experti s příspěvky a příklady použití ICT ve svých zemích. Na akci budou zároveň představeny příklady z českého prostředí.

Akce se mohou účastnit zástupci poskytovatelů sociálních služeb a neziskových organizací. Workshop bude konsekutivně tlumočen z anglického do českého jazyka a naopak.

Vstup na workshop je bezplatný. Předběžný program na 8. dubna je k dispozici zde. Na akci se prosím registrujte vyplněním krátkého registračního formuláře zde.

Dne 9. dubna 2014 navštíví partneři projektu prostory Domov seniorů Háje. Jedná se o uzavřený program partnerů projektu.

V případě jakýchkoliv dotazů se obracejte na koordinátorku projektu Kateřinu Svobodovou emailem na: katerina.svobodova@eracr.cz.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/13692/virtual/www/domains/inovativne.eracr.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Komentáře jsou zakázány.